Jaroslava Wiszová - reference

jaroslava wiszováCertifikovaná realitní makléřka s 20ti letou praxí   

» Můj profil


+420 608 764 164

[email protected]


Zdravím Vás, ráda bych Vám poděkovala za zprostředkování pronájmu naší nemovitosti a profesionální jednání. Přeji Vám hodně štěstí při dalším obchodování.
Jana Smutná


Chtěla bych Vám poděkovat touto cestou za vyřešení mé složité bytové otázky, kterou jste zvládla profesionálně a s úsměvem, i když situace nebyla snadná. Ráda Vás doporučím svým přátelům či známým.
Alice Fialová


Děkuji srdečně za vynaložené úsilí a mimořádnou pomoc při všech "operacích či procesech" spojených s prodejem nemovitostí v Zábludově. Je velmi složité i nemožné vyjádřit vděk, kterým lze ocenit lidskost a porozumění neodborníkem, který ve všem je odkázán na práci schopného profesionála.

Vám se tato práce daří. Jste obklopena schopnými lidmi - příjemnými spolupracovníky, kteří velmi aktivně reprezentují Vaši REALITNÍ KANCELÁŘ PATREAL. Dlouho budu vzpomínat na Vaši zodpovědnou činnost.
Přeji do dalších akcí a práce mnoho úspěchů.

Doc. Ing. František Kořístek, CSc.


V letošním roce jsme se z osobních důvodů rozhodli pro prodej našeho rekreačního objektu a stáli jsme před důležitou volbou ve věci výběru prostředníka prodeje. Nakonec jsme zvolili známější realitní kancelář, která byla relativně nejblíže našeho bydliště, a to PATREAL. Přestože toto kritérium není asi to nejsprávnější, svého rozhodnutí jsme nikdy nelitovali. Setkali jsme se s komunikativními lidmi, kteří se našeho problému ochotně ujali.

Prodej zprostředkovávala slečna Markéta Otová, které bychom chtěli touto cestou poděkovat. Záležitost vyřídila s opravdovou profesionalitou a, přestože občas docházelo k problémům, podařilo se jí zkrátit celý prodej na minimum. Také její osobní přístup byl velmi citlivý, protože respektovala náš vyšší věk a všemožně se snažila nám celou akci usnadnit, zejména pokud se jednalo o dojíždění na chatu a zpět. Ještě jednou děkujeme.

Marta a Bedřich Fischerovi


Dobrý den paní Wiszová, spolupráce s RK, zvláště pak s paní makléřkou, byla naprosto skvělá a nelze jí nic vytknout. Chvalte, vstřícných lidí je dnes jako šafránu.

Jana Straková


Dočetli jste se až sem? Podívejte se na další mé reference a reference makléřů z realitní kanceláře PATREAL s.r.o.