Jaroslav Šlezingr - reference

Jaroslav Šlezingr - realitní makléřCertifikovaný realitní makléř

» Můj profil   » Moje nabídka nemovitostí


phone-ico+420 608 764 166

mail-ico2[email protected]


Děkuji Vám za úspěšný prodej Dukelské a přeji, aby RK PATREAL měla i nadále dobrou pověst a udržela se na předním místě v hodnocení realitních kanceláří.
Bohumil Bárta


Chtěla bych Vám moc poděkovat za Vaši ochotu, spolehlivost, vstřícné a profesionální jednání. Byla jsem opět maximálně spokojená a pokud budu do třetice :-) něco potřebovat, velmi ráda se na Vás znovu s důvěrou obrátím a doporučím svým známým. Ještě jednou moc děkuji a přeji, ať se Vám moc daří v soukromém i pracovním životě.
J. Rutarová


Rada bych vam jeste podekovala za vasi praci pro nas, s kterou jsme byli nadmiru spokojeni. Profesionalni pristup, spolehlive jednani a obrovska trpelivost,za kterou mate u me obdiv. Preji vam, at se vam ve vasi praci i v osobnim zivote dari, s vasi RK byla radost spolupracovat.
Alena Charvatova


Ráda bych Vám tímto poděkovala za Vaši pomoc jak s prodejem, tak i koupí - dnes již mého - nového bytu. Oceňuji nejen to, jak se Vám podařilo prodat můj byt za neuvěřitelně krátkou dobu, ale také Váš profesionální přístup, ochotu a vstřícnost. Jsem vděčná, že jsem po předchozí negativní zkušenosti s jinou realitní kanceláří, oslovila právě Vás. S důvěrou se Vás příště zase ráda obrátím a doporučím svým přátelům.
 Rutarová


Děkuji tímto způsobem realitní kanceláři PATREAL s.r.o.,jmenovitě p.Jaroslavu Šlezingrovi za příkladnou práci při prodeji mého bytu.Výborná komunikace a spolehlivost.Vřele doporučuji.
Tereza Denková


Dočetli jste se až sem? Podívejte se na další mé reference a reference makléřů z realitní kanceláře PATREAL s.r.o.