Eva Procházková - recenze

Eva Procházková - reference PATREALRealitní makléřka

Můj profil | Moje nabídka nemovitostí


Telefon: +420 608 859 992

Email: [email protected]


Paní Procházkové jenom pochvalu, byla po celou dobu velice milá a vstřícná,co řekla vždy splnila.Všechny situace dokázala profesionálně vyřešit a vše ochotně vysvětlila,což jsme my, dá se říci již starší generace, ocenili. Ještě jednou paní Procházkové a Vaší firmě za vše díky.
Marie Uhrová


Vážená paní Wiszová,

velmi ráda shrnu spolupráci s paní Evou Procházkovou, nejlepší realitní makléřkou, kterou jsem měla tu čest osobně poznat. Hovořit mohu jen v superlativech, takže shrnutí - naprosto profesionální přístup, rychlost jednání a řešení komplikací, které s prodejem bytu byly na naší straně. Vysoké pracovní nasazení, individuální přístup ke klientovi, vždy úsměv na tváři. Děkuji tímto paní Procházkové a Vaší realitní kanceláři za skvělou spolupráci.

S přáním pěkného dne a pozdravem

Pavlína Fraňková
vedoucí obchodního zastoupení Brno
mediální skupina mafra
MAFRA, a.s. - obchodní odd. METRO


Zdravím Vás pani Procházková

Chtěl bych Vám ještě jednou moc poděkovat za Vaši ochotu a vstřícnost při zprostředkování koupě bytu na Ondrouškové. Moc si vážím ochoty a zároveň se omlouvám, že jsem se vyptával i po pracovní době. Také děkuji za urychlení této transakce. Pokud v budoucnu budu prodávat nebo něco kupovat, obrátím se nejprve na Vás.

Moc děkuji a přeji pěkný den
Šmehlík Rostislav


Milá paní Procházková.

Předně Vám chci poděkovat za ochotu při zprostředkování prodeje našeho bytu. Nakonec jsme ho včera pronajali, protože v této době nemusí pršet, stačí když kape. I když pořádný liják by neuškodil:-). Určitě a ráda v budoucnu využiji Vašich služeb (rodiče budou příští rok prodávat domek u Brna a my možná zkusíme opět ten byt ). Svoji práci totiž děláte ráda a velmi profesionálně. Ještě jednou děkuji!

Mějte se hezky a ať se Vám daří. Dana Šimánková


Milá paní Procházková,

tímto děkuji Vaší společnosti PATREAL, za zprostředkování koupě chaty v Ochozu,i když to byla záležitost dlouhodobá a nesnadná, s Vaším přístupem vše dobře dopadlo. Přeji Vám mnoho osobních úspěchů i prodaných nemovitostí.

S pozdravem Laštůvka Vojtěch


Dočetli jste se až sem? Podívejte se na další mé reference a recenze PATREAL s.r.o.