S RK správně zvolenou, odleť na dovolenou

Naše realitní centrum PATREAL s.r.o. působí na realitním trhu již 25 let. Staňte se také jedním z našich spokojených klientů a užijte si výhody, které jinde nedostanete.

dovo-2

AKCE UKONČENA

LUXUSNÍ VÍKENDOVÝ WELLNESS POBYT čeká na všechny ty, kteří s námi v letošním roce úspěšně prodají svou nemovitost, jako odměna za důvěru a ochotu, jít do toho právě s námi.

Při prodeji nemovitosti se o vás bude starat zkušený realitní makléř, poskytneme Vám kompletní servis, právní služby a nejlepší možnou prodejní cenu. Prodávat s PATREAL s.r.o. se zkrátka vyplatí!


dovolena-akce


Dovolená v hodnotě 60 000,-

Na jednoho vybraného šťastlivce čeká ještě zajímavá hlavní cena a tou je dovolená v hodnotě 60 000 Kč dle vlastního výběru od cestovní kanceláře Fischer a.s. Rozhodne jen váš tip, takže šanci na výhru má opravdu každý. Více informací v pravidlech, nebo u nás v kanceláři.

Kompletní pravidla akce jsou k nahlédnutí zde.
Poznámka: Tato akce se nevztahuje na prodej garáží.


Volejte zdarma 800 400 237, nebo pište na [email protected]


S RK správně zvolenou, odleť na dovolenouPříběhy spokojených klientů

Podívejte se na předání dárkového poukazu paní Beránkové, radost z wellness pobytu v penzionu u Rechů rodiny Havránkových a dalších těch, kteří s námi letos již úspěšně prodali svou nemovitost.

 

Mohlo by vás zajímat

Prohlédněte si náš tým, nebo si pročtěte reference našich makléřů. Mohlo by Vás zajímat, kde všude budeme inzerovat vaši nemovitost, nebo celý postup prodeje nemovitosti.

Víte, že nabízíme možnost bezúročné půjčky a také oddlužení nemovitosti?

Kontaktujte nás, nebo navštivte na adrese Riegrova 1, Brno. Rádi Vás poznáme.

S RK správně zvolenou, odleť na dovolenou