Brňáci jsou s Vámi dál!

Jsme patrioti každým coulem!“ I tak by se dala přetlumočit hlavní hesla nové kampaně brněnské stálice na realitním trhu Patreal s.r.o., která se úspěšně pohybuje v realitním oboru již 18. rokem. „Jsme pyšní na to, že jsme ryze česká společnost a jsme velcí patrioti, kteří se k Brnu hrdě hlásí,“ říká o kampani Jaroslava Wiszová, jednatelka společnosti.

Vaše kancelář se úzce specializuje na Brněnský kraj…Realitní kancelář PATREAL, s.r.o.

J. W.: Nemáme ambice být nějakou řetězovou kanceláří, kde dochází k velké fluktuaci makléřů a tomuto faktu následně odpovídají i služby. Nedisponujeme sítí poboček, jak tomu je u nadnárodních společností. Proč? Chceme, aby se náš servis nerozmělňoval a neztratil na kvalitě. Náš tým tvoří místní lidé, kteří jsou s námi ve stejné sestavě řadu let a kteří se neustále vzdělávají ve svém oboru. Důvodem naší úzké profilace je také snaha podpořit stávající ekonomiku tím, že daně, které odvádíme z naší činnosti, zůstanou na území České republiky, potažmo v Brněnském kraji, v čemž se právě lišíme od nadnárodních společností.

V čem tkví výhody vašeho marketingu pro klienta?

J. W.: Jméno naší společnosti tvoří lidé, kteří zde pracují. Naše největší síla je zejména v perfektní znalosti regionu, ve kterém působíme. Domnívám se, že pouze makléř s bohatou praxí a znalostí svého regionu dobře ví, na koho a kdy se obrátit, jak určit skutečnou tržní cenu, jak zprostředkovat klientovi služby šité na míru jeho potřebám a odvést tak bezchybně svou práci. Tato strategie nám logicky otevírá cestu ke klientovi a umožňuje daleko úspěšnější komunikaci s ním. To je také důvod, proč má naše realitní kancelář stabilní, spokojené klienty, kteří se na nás opakovaně obracejí.

Portfolio vašich služeb je velmi bohaté. Uvedete nějakou nestandardní službu?

J. W.: Flexibilně reagujeme na požadavky všech našich klientů, a proto bych v rámci naší působnosti jen těžko hledala nějakou službu, kterou klientovi nemůžeme nabídnout. Co osobně považuji za nestandardní, je řešení exekucí. Snažíme se klientům pomoci dříve, než je dostihne dražební jednání zásadně nevýhodné pro povinného. V těchto případech je zapotřebí svěřit se do rukou opravdovému odborníkovi a je nemyslitelné, aby se v případu angažoval ještě někdo další, což zajistí výhradní zastoupení. Bez osobního přístupu a pochopení se v této situaci neobejdeme. Toto svým klientům umíme zabezpečit.

Patreal je víc než realitní kancelář!

Naše společnost se vždy zabývala nejen situací na realitním trhu a službami, které vyplývají z provozování realitní kanceláře jako takové, ale i podporou neziskových organizací, sportovců či charitativních akcí.

  • Pravidelně přispíváme na chov vybraných zvířat ze Zoologické zahrady města Brna.
  • Současně podporujeme i nadační fond Psí domov.
  • Pomáháme také mladým sportovcům v jejich rozvoji dovedností. Příkladem je sponzoring fotbalového klubu SK Slavia.
  • Ve spolupráci s vybranými nadačními fondy pořádáme nejrůznější akce.

Pro magazín Realcity odpovídala Jaroslava Wiszová, jednatelka společnosti PATREAL s.r.o.

°°°

PATREAL s.r.o. je realitní a zprostředkovatelské centrum v Brně a okolí. Náš tým zkušených a certifikovaných makléřů v čele s jednatelkou Jaroslavou Wiszovou vám na Jižní Moravě již 20 let pomáhá s hledáním i prodejem bytů, domů, rekreačních objektů a je vaším partnerem na realintím trhu. Naše bezplatná linka 800 400 237 je vám kdykoliv k dispozici.