Pěkná rekreační chata s obytným podkrovím, vlastní pozemek, CP 335 m2, v klidném prostředí Újezd u Tišnova, Ev.č.: 07857

Chata Újezd u Tišnova - inzerce
Cenaprodáno+ provize RK
KategorieChata
LokalitaÚjezd u Tišnova
OkresBrno-venkov
Plocha užitná90 m²
Plocha pozemku335 m²
  • Popis
  • Parametry
  • Mapa
  • Tisk
  • Poslat e-mailem

Popis

Popis

Jako výhradní zástupci majitelů nabízíme k prodeji velmi pěknou, udržovanou kompletně vybavenou rekreační chatu po rekonstrukci, v žádané chatové oblasti, v pěkném klidném prostředí, k.ú. Újezd u Tišnova. Situována je jižním směrem na pokraji lesa, poblíž říčky Loučky. Zastavěná plocha je 48 m2, vlastní pozemek je 287 m2. Pozemek je na rovině, na pozemku je studna s čerpadlem, voda je přivedena do chaty.
Jedná se o dřevěnou (zadní stěna chaty je zděná), zateplenou přízemní stavbu s obytným podkrovím, dispozičně 3+1. V přízemí se nachází obytná kuchyně a dvě ložnice, třetí ložnice se nachází v podkroví s lodžií. Za chatou se nachází kůlna, která je stejně jako objekt chaty elektrifikována. Suché WC je umístěno mimo chatu. V chatě je plynový sporák s přívodem plynu z plynové bomby umístěné v kůlně. Vytápění - krbová kamna v kuchyni. Příjezd autem možný až na pozemek. Vzdálenost od vesnice cca 2 km. Doporučujeme prohlídku.

Parametry

Informace

Kategorie
Chata
Lokalita
Újezd u Tišnova
Okres
Brno-venkov
Plocha užitná
90 m²
Plocha pozemku
335 m²
Plocha zastavěná
48 m²
Stav objektu
Velmi dobrý
Budova
Dřevěná
Poloha objektu
Samostatný
Umístění objektu
Okraj obce
Zástavba
Rekreační

Mapa

Mapa

Poslat e-mailem

Zaslat nabídku na e-mail

Zaslat dotaz
Podobné nemovitosti