Pronájem bytů 1+1

Pronájem bytu v Brně je mezi klienty nejvíce poptávaným bydlením. Již přes 20 let pro vás hledáme vhodné byty v Brně k pronájmu, ať už toužíte po menším 1+1, nebo hledáte vetší studentské byty. V naší nabídce najdete i pronájmy bytů v okrese Brno - venkov. Pamatujte, že špatně postavená podnájemní smlouva, nebo zamlčené informace vám mohou bydlení v podnájmu značně znepříjemnit. Proto svěřte hledání vhodných nemovitostí odborníkům. Naše realitní centrum PATREAL je vám plně k dispozici.

Cena

040000

Dispozice:
Okres:
Specifikace:
Zadání odpovídají 3 nabídky.
Pronájem, Byty 1+1, 39m² - Brno - Žabovřesky

Pronájem, Byty 1+1, 39m² - Brno - Žabovřesky

Nabízíme k pronájmu byt 1 + 1 na ulici Tábor. Byt je umístěn v cihlovém domě v 6. nadzemním podlaží s výtahem a balkónem o ploše cca 40 m2 s výbornou polohou s ohledem na dostupnost do centra města. Byt má..

rezervovánoTábor 2353/30b, Brno - Žabovřesky
Pronájem, Byty 1+1, 45m² - Brno - Královo Pole

Pronájem, Byty 1+1, 45m² - Brno - Královo Pole

Nabízíme k pronájmu slunný cihlový byt 1+1 v 5.NP na ulici Vodova v Brně - Králově Poli. Celý byt prošel velmi zdařilou rekonstrukcí. Vše v bytě je nové a nepoužité, (nové bytové jádro, zařizovací předměty,..

rezervovánoVodova, Brno - Královo Pole
Pronájem, Byty 1+1, 36m² - Brno - Lesná

Pronájem, Byty 1+1, 36m² - Brno - Lesná

V zastoupení majitele nabízíme k pronájmu velice pěkně dispozičně řešenou bytovou jednotku 1+1 nacházející se v 6.NP panelového bytového domu s výtahem, který stojí při ulici Arbesova v Brně - Lesné. Lokalita..

rezervovánoArbesova 10/10, Brno - Lesná