Prodej rodinného domu v Borovníku, Ev.č.: 09163

2 inzerce
Cena1 590 000 Kč + provize RK, cena k jednání
KategorieRodinné domy
LokalitaBorovník
OkresBrno-venkov
Velikost5 a více pokojů
Plocha užitná260 m²
Kontaktujte makléřeJanette Klíčníková +420 608 645 164 [email protected]
  • Popis
  • Parametry
  • Mapa
  • Tisk
  • Poslat e-mailem

Popis

Popis

Nabízíme vám k prodeji prostorný rodinný dům v obci Borovník, jenž je součásti pozemků o výměře 1734m². Zastavěná plocha souboru dvou domů činí cca 260m². Jedná se o zděný, částečně podsklepený přízemní dům se sedlovou střechou, nádvořím a garáží. Na nádvoří je zastřešený altán s hezkou udírnou. Velká oplocená zahrada nebyla v posledních letech využívaná. Dům má 2 vlastní studny, je napojený na kanalizaci a elektřinu. Plyn a obecní vodovod vedou těsně u domu.
Dům nebyl v posledních letech udržovaný, je nutná celková rekonstrukce a modernizace. Výhodný hypoteční úvěr vám bezplatně zajistíme.
Borovník je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji, přibližně 7 km severně od Velké Bíteše, 20 km západně od Tišnova a přibližně 40 km severozápadně od Brna. Rozkládá se na Křižanovské vrchovině, v průměrné nadmořské výšce asi 488 m, v údolí potoka Halda. Na jeho toku je u severozápadního okraje obce vybudován rybník Strženec. Východním směrem nedaleko obce je plocha pro možný vzlet a přistání sportovních letadel. V okolí obce se rozprostírají nevelké lesy. První písemná zmínka o obci je z roku 1398. Dominantou obce je kaple svatého Jana Nepomuckého a zděná zvonička stojící ve středu obce.

Parametry

Informace

Kategorie
Rodinné domy
Lokalita
Borovník
Okres
Brno-venkov
Velikost
5 a více pokojů
Plocha užitná
260 m²
Plocha pozemku
1.734 m²
Stav objektu
8
Budova
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Poloha objektu
1
En. náročnost b.
G (PENB nedodán)

Vybavení

Garáž
Ano
Sklep
ano
Voda
Místní zdroj
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace

Mapa

Mapa

Poslat e-mailem

Zaslat nabídku na e-mail

Zaslat dotaz
Podobné nemovitosti